Meditační koutek

Místo:park za LSVČ
Čas:10:00 – 17:00 / průběžně

Krátká ochutnávka možnosti procítění vlastní energie umístěná v prostoru venkovních aktivit. Pro zájemce o hlubší sebereflexi svého subtilního energetického systému je určena "Meditační dílna" v budově LSVČ

.

Popis aktivity

Meditace je často popisována jako chvíle, kdy se člověk v klidu usadí a rozjímá. Nicméně skutečná meditace znamená mnohem víc. Je to stav hlubokého klidu, který se dostaví, když se naše mysl zcela uklidní a utiší, přestože zůstává zcela bdělá. Toto je pouze začátek vnitřní proměny, která nás přivede na vyšší úroveň vědomí, což nám umožní naplno využít skutečný potenciál naší bytosti. Pomocí této meditace se člověk může naučit nejen jak diagnostikovat a správně pochopit stav svého subtilního energetického systému, ale také jak s pomocí jednoduchých čistících technik uvést svou bytost zpět do rovnováhy. Není třeba žádných pomůcek ani speciálního oblečení.

Malá ochutnávka práce s energií, která je přichystaná mezi stánky trhů. Pokud Vám bude chutnat, navštivte meditační dílnu v budobě Lužáneckého centra.


O lektorech

Luděk Smolka – vede přednášky, kurzy a semináře pro jednotlivce, zájmové skupiny a firmy. Ve volném čase rád sportuje a chodí s dětmi do přírody. Jeho koníčkem je také korektura českých textů článků a knih s duchovní tématikou. Povolání: Projektant železnic.

 

Anna Janská – vede přednášky a meditace pro zájmové skupiny. Zaměřuji se na mladé lidi, kterým chce nabídnout alternativní způsob života bez alkoholu a návykových látek s poznáním vnitřní síly, nového rozměru spokojenosti a stability osobnosti. Pracuje na kolejích Masarykovy univerzity při ubytování studentů.

 

Ondřej Hlaváč – v současné době vede kurzy a školení projektu „Meditace pod lupou: meditace jako součást duševní hygieny“. Meditaci a józe se věnuje 8 let, z toho se již 5 let aktivně podílí na vedení meditačních kurzů. Je studentem doktorského studia oboru historie na Masarykově univerzitě a lektor anglického jazyka v jazykové škole Experience.

Sobota, 24. září 2016
Lužánky - středisko volného času
Brno, Lidická 50 a okolní Lužánecký park

Díky dobrovolnické práci a podpoře sponzorů je na akci a všechny její aktivity volný vstup >>>